Ledning

Här är vi som sitter i ledningsgruppen för Västerås marknad & näringsliv AB.

Daniel Anteskog-Adler

Daniel Anteskog-Adler

Administrativt ansvarig

021-39 13 04

daniel.anteskog-adler@vasteras.se

Lisa Kilestad - expectrum

Lisa Kilestad

Platschef | expectrum

021-39 60 62

lisa.kilestad@vasteras.se

Sofie Lidholm - Visit Västerås

Sofie Lidholm

Utvecklingschef | Visit Västerås

021-39 01 19

sofie.lidholm@vasteras.se

Eva Lilja

Eva Lilja

VD

021-39 01 11

eva.lilja@vasteras.se

Pia Norstedt - Invest Västerås

Pia Norstedt

Utvecklingschef | Invest Västerås & vice VD | Västerås marknad & näringsliv AB

021-39 01 14

pia.norstedt@vasteras.se

Alf Westerdahl

Alf Westerdahl

Enhetschef | Strategiska projekt

021-39 01 15

alf.westerdahl@vasteras.se